System wentylacji mechanicznej Śląsk

Pompy ciepła Rybnik Śląsk

System wentylacji mechanicznej  Rybnik Śląsk

Rekuperacja, to wentylacja mechaniczna, która polega na wymianie zużytego powietrza. Wyciągane jest wówczas powietrze zanieczyszczone (zużyte), a nawiewane jest świeże. Powietrze, które jest nawiewane jest filtrowane przez specjalne filtry. Poziom filtracji zależny jest od stosowanego filtra. Oferujemy Państwu instalacje całego systemu wentylacji mechanicznej na terenie śląska.

System wentylacji mechanicznej Katowice

– zalety

  • Zapewnia oszczędność na ogrzewaniu na poziomie 50%.
  • Ciągła wymiana powietrza w pomieszczeniach (wymiana na świeże przefiltrowane powietrze).
  • Ograniczenie dostępu do pomieszczeń wszelkim alergenom oraz zanieczyszczeniom (dzięki filtracji powietrza).
  • Korzystanie z energii z gruntu (gruntowy wymiennik ciepła).

System wentylacji mechanicznej dedykowany jest do każdego gospodarstwa domowego, które chce mieć zawsze dostęp do świeżego powietrza. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie dla każdego domu.

System wentylacji mechanicznej Turza Śląska

– Wojaczek

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania dla gospodarstw domowych – między innymi system wentylacji mechanicznej. Oprócz tego w naszej ofercie znajdzie się także: ogrzewanie centralne, pompy ciepła, instalacje elektryczne, fotowoltaika, klimatyzacja, termowizja, kotły węglowe, kotły gazowe, kotły pelletowe, systemy wodne oraz systemy kanalizacyjne. Dodatkowo znajdziecie Państwo w naszej ofercie także doradztwo energetyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą. Wycena Wojaczek – zapraszamy do kontaktu!

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"

 Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej” mająca na celu utworzenie miejsca pracy w formie samozatrudnienia oraz dodatkowego miejsca pracy, realizacja aspiracji zawodowych oraz dywersyfikacja źródła dochodu poprzez zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia własnej działalności w branży instalacyjnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020