O firmie

Wojaczek Instalacje

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji dla właścicieli domów jednorodzinnych, deweloperów i podwykonawców. Od pomp ciepła i ogrzewania podłogowego przez wentylację i klimatyzację oraz ogniwa fotowoltaiczne. Oferujemy montaż, serwis gwarancyjny i profesjonalne doradztwo. Wszystkie nasze rozwiązania są bezpieczne dla środowiska. A co więcej – każde z nich niesie za sobą wymierne finansowe korzyści!

Zobacz co mówią o nas klienci

„Jesteśmy z mężem zadowoleni z usług- montaż pompy ciepła i rekuperacji. Firma rzetelna, dokładna, punktualna i z energią.”

Weronika M

„Dokładnie, sprawnie, profesjonalnie – jestem zadowolona z usług tej firmy. Polecam.”

Katarzyna B

„Polecam, rzetelna firma”

Marta K

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"

 Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej” mająca na celu utworzenie miejsca pracy w formie samozatrudnienia oraz dodatkowego miejsca pracy, realizacja aspiracji zawodowych oraz dywersyfikacja źródła dochodu poprzez zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia własnej działalności w branży instalacyjnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020