Instalacje elektryczne Śląsk

Instalacje elektryczne Rybnik Śląsk

Instalacje elektryczne Śląsk

Instalacja elektryczna to bardzo duża inwestycja, jednak konieczna w każdym domu. Należy pamiętać, że odpowiednie złożenie gwarantuje nie tylko spokojne korzystanie z prądu, ale także bezpieczeństwo dla domowników. Wielokrotnie możemy słyszeć, że przyczynami niektórych pożarów była wadliwa instalacja elektryczna.

Instalacje elektryczne Katowice – oferta

Wiemy, jak ważne jest fachowe zamontowanie instalacji elektrycznej w budynkach. Jakikolwiek najmniejszy błąd może prowadzić do awarii. Dlatego warto wybrać firmę, w której wiedza idzie w parze z doświadczeniem.

Oferujemy Państwu kompleksowe założenie instalacji elektrycznej na terenie śląska.

Instalacje elektryczne Turza Śląska – pozostała oferta naszej firmy

W naszej firmie wiemy, że Klienci chcą otrzymywać kompleksową usługi z gwarancją wysokiej jakości usług. Dlatego oprócz instalacji elektrycznych oferujemy także:

  • Ogrzewanie centralne – system dedykowany dla domów, które chcą oszczędzać miejsce oraz pieniądze na grzaniu pomieszczeń.
  • Pompy ciepła – innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym budynku. Dostępne są trzy opcje pomp ciepła – sprawdź!
  • System wentylacji mechanicznej – zapewniający oszczędność na ogrzewaniu do 50%!
  • Fotowoltaika – nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie.
  • Klimatyzacja – przynosząca ulgę w upalne dni, nowoczesna i prosta w obsłudze.
  • Termowizja – dedykowana do budynków przemysłowych, chociaż nie tylko.
  • Kotły węglowe, kotły gazowe oraz kotły pelletowe – trzy rodzaje ogrzewania.
  • Systemy wodne oraz systemy kanalizacyjne.

Zapraszamy do kontaktu!

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"

 Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej” mająca na celu utworzenie miejsca pracy w formie samozatrudnienia oraz dodatkowego miejsca pracy, realizacja aspiracji zawodowych oraz dywersyfikacja źródła dochodu poprzez zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia własnej działalności w branży instalacyjnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020