Kotły pelletowe Katowice

Kotły pelletowe Katowice oraz Rybnik

Kotły pelletowe to innowacyjne rozwiązanie będące alternatywą dla tradycyjnych pieców węglowych, które jako paliwo wykorzystują węgiel kamienny. Opałem dla kotłów pelletowych jest granulat powstały z odpadów drewna.

Moc grzewcza kotła zależy w głównej mierze od rodzaju pieca. Bogaty rynek modeli umożliwia dobranie odpowiedniego kotła pelletowego do indywidualnych potrzeb. Kompaktowy rozmiar doskonale sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, natomiast większy piec znajdzie zastosowanie w halach przemysłowych.

Kotły pelletowe Śląsk

– ekologiczne rozwiązanie

Głównym zadaniem kotła pelletowego jest ogrzewanie pomieszczeń w budynku oraz podgrzewanie wody. Zastosowanie rozwiązania tego typu ma korzystny wpływ na ochronę środowiska.

Kotły na pellet efektywnie ogrzewają wnętrza, dostarczając optymalną ilość energii. Technika spalania oparta na innowacyjnych metodach ogranicza emisję toksycznych oraz szkodliwych substancji. Nic dziwnego zatem, iż piec pelletowy w bardzo szybkim tempie wypiera klasyczne kotły węglowe.

Kotły pelletowe Turza Śląska

profesjonalnie wykonana usługa

Zajmujemy się tworzeniem i montażem instalacji wszelkiego typu – w tym umieszczaniu kotła pelletowego w budynku. Każde zlecenie realizowane jest przez wykwalifikowany oraz doświadczony zespół pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę z wymaganego zakresu. Prace wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają dokładne i precyzyjne umiejscowienie pieca.

Wybór odpowiedniego systemu grzewczego to gwarancja optymalnego zużycia energii. Warto zdecydować się na rozwiązanie, którego użytkowanie przyniesie korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne.

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"

 Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej” mająca na celu utworzenie miejsca pracy w formie samozatrudnienia oraz dodatkowego miejsca pracy, realizacja aspiracji zawodowych oraz dywersyfikacja źródła dochodu poprzez zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia własnej działalności w branży instalacyjnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020