Kotły gazowe Katowice

Kotły gazowe Katowice i Rybnik

Kotły gazowe to optymalne rozwiązanie grzewcze, pozwalające na maksymalne wykorzystanie energii paliwa. Nowoczesne modele swoje działanie opierają na technice kondensacyjnej, która tworzy energię cieplną powstałą w procesie spalania gazu oraz łączy ją z ciepłem utajonym. Klasyczne instalacje grzewcze niejednokrotnie marnują cenne ciepło, które w kotłach gazowych kondensacyjnych jest maksymalnie spożytkowane, bowiem kotły gazowe tworzą energię cieplną również ze spalin.

Kotły gazowe Śląsk

– przyjazne dla środowiska

Ogrzewanie gazowe jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Decydując się na odpowiedni system grzewczy, warto zwrócić szczególną uwagę na efektywność – nie tylko w odniesieniu do nas samych, ale również środowiska. Zmniejszenie emisji szkodliwych i niebezpiecznych substancji, które powstają podczas spalania węgla, to ogromny krok w stronę ochrony środowiska.

W zależności od rodzaju pieca – jednofunkcyjny lub dwufunkcyjny – ogrzewanie gazowe może wypełniać pomieszczenia przyjemnym ciepłem, podgrzewając dodatkowo wodę użytkową.

Kotły gazowe Turza Śląska

profesjonalny montaż

Kotły gazowe montujemy w każdym budynku – niezależnie od jego charakteru. Posiadamy niezbędną wiedzę o wszelkiego typu systemach grzewczych, która umożliwia dokładne oraz precyzyjne osadzenie kotła w wybranym miejscu. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, montaż przebiega zatem bezproblemowo oraz szybko.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, dlatego też każdą realizację w pełni dostosowujemy do jego potrzeb oraz możliwości. Zlecenie wykonujemy terminowo i fachowo – niezależnie od jego trudności.

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"

 Operacja pn. „Podjęcie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej” mająca na celu utworzenie miejsca pracy w formie samozatrudnienia oraz dodatkowego miejsca pracy, realizacja aspiracji zawodowych oraz dywersyfikacja źródła dochodu poprzez zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia własnej działalności w branży instalacyjnej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020